אודות אופטיקה כרמית – קיבוץ מזרע

מחפשים חנות אופטיקה בצפון? מחפשים אופטומטריסט בצפון? אופטיקה כרמית היא חנות אופטיקה בצפון המנוהלת ע”י כרמית פרי, אופטומטריסטית בעלת רשיון מטעם משרד הבריאות (מס’ רישיון 0952), בעלת תואר B.Optom ממכללת הדסה ותואר שני בבריאות הציבור מאוניברסיטת בן-גוריון.

כרמית עובדת גם עם מנהל יחידת העיניים של בית החולים פורייה, במרפאתו הפרטית, שם היא אחראית על כל הפן האופטומטרי של ניתוחי הקטרקט.

לכרמית נסיון של 20 שנה הכולל עבודה בבתי חולים ובחנויות אופטיקה שונות.

אופטיקה כרמית מאפשרת לקשישים ומוגבלים בתנועה שרות של “אופטומטריסט עד הבית” ומספקת שירותי אופטומטריה בצפון לכל הדורשים. השרות כולל ביקור בית של אופטומטריסט בצפון על כל הציוד הנדרש ומבצע את בדיקת הראייה והתאמת המשקפיים או עזרי הראייה הנדרשים בבית הלקוח.

לאופטיקה כרמית שבקיבוץ מזרע שיתוף פעולה עם עמותת ReSpecs, המאפשר לכם להעביר את המשקפיים הישנים שלכם לאוכלוסיות נזקקות עפ”י התאמה.

האופטיקה מקיימת התנדבות בעמותת “לראות” – עמותה שלקחה על עצמה את האתגר להגביר את המאמץ המחקרי בתחום בריאות העין, במטרה לאתר טיפולים יעילים למיגור מחלות הגורמות לעיוורון.

מידע נוסף בנושא
כרמית פרי
בעלים

אופטומטריסטית בעלת רשיון מטעם משרד הבריאות, בעלת תואר B.Optom ממכללת הדסה ותואר שני בבריאות הציבור מאוניברסיטת בן-גוריון.

מחפשים אופטיקה בצפון ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם.

השירותים שלנו