משקפי מולטיפוקל בצפון

תוכן עניינים

משקפי מולטיפוקל בצפון

משקפי מולטיפוקל הן פתרון משדרג איכות חיים עבור אנשים הזקוקים למספר זוגות משקפיים: זוג משקפיים עבור מרחק, זוג משקפיים שני לקריאה ו/או זוג משקפיים שלישי למרחק ביניים כמו מחשב.
משקפי המולטיפוקל, כשמם כן הם, מכילים מספר מוקדים באותה עדשה. אותה העדשה מאפשרת ראייה לרחוק, ביניים וקריאה בחלקים השונים שלה:
מרחק בחלק העליון וקריאה בחלק התחתון, כאשר ישנו מעבר הדרגתי בעדשה ממספר (מרשם) למרחק למרשם לקריאה.

התאמת משקפי מולטיפוקל באופטיקה כרמית

משקפי מולטיפוקל מהיצרנים המובילים בעולם ובמגוון מחירים תוכלו למצוא בצפון באופטיקה כרמית שבקיבוץ מזרע. באופטיקה יתאימו לכם את משקפי המולטיפוקל לאחר בדיקה מקצועית ויסודית שבה נלקחים בחשבון פרמטרים רבים על מנת לייצר את עדשות המולטיפוקל שיתאימו לכם באופן אופטימלי. כל זאת בעזרת ציוד מהמתקדמים בעולם. 

לאופטיקה התמחות רבת שנים בהתאמת משקפי מולטיפוקל עבור תושבי הצפון. מומלץ להגיע לייעוץ והתאמה גם במקרים שבהם ניסיתם בעבר משקפי מולטיפוקל ונתקלתם בקושי להסתגל.
האופטיקה מתמחה בהתאמה של מולטיפוקל במקרים מורכבים שבהם קיים מרשם עם צילינדר ו/או פריזמות.

התאמה של משקפי מולטיפוקל באופטיקה כרמית שבצפון מאפשרת לכם גם לבחור בין יצרני העדשות השונים (צייס, אסילור, שמיר ועוד) וכך להגיע להתאמה אופטימלית של העדשות לצרכים הספציפיים שלכם.

תקופת הסתגלות

ייתכן תהליך של הסתגלות למולטיפוקל שיכול להימשך בין מספר שעות למספר קטן של שבועות.  חשוב לציין כי ככל שנבחר בעדשות מתקדמות יותר, תהליך ההסתגלות יהיה מהיר וקל יותר. זאת מכין שככל שהעדשה היא מדור מתקדם יותר, המעבר בין המוקדים השונים שעל העדשה יהיה הדרגתי יותר והעיוותים בצידי העדשה יהיו קטנים יותר.

לאחר קבלת משקפי המולטיפוקל, נדרש להתחיל להשתמש בהם בהדרגה על מנת לתת למוח להתרגל לאופן השימוש בעדשות. לדוגמא: בירידה במדרגות נצטרך להיזהר ולהביט דרך החלק העליון של העדשה למרות שבאופן טבעי במנח המשקפיים על הפנים, נביט דרך החלק התחתון של העדשה המיועד לקרב (קריאה).

במאמר הבא תוכלו לקרוא עוד על הדרך להסתגלות קלה ומהירה למולטיפוקל כאשר אתם בחיפוש אחר משקפי מולטיפוקל בצפון ומעוניינים לקבל מידע נוסף על ההסתגלות.    

להזמנת תור לייעוץ והתאמת משקפי מולטיפוקל

מאמרים נוספים בנושא
Carmit portarait
כרמית פרי
בעלים

אופטומטריסטית בעלת רשיון מטעם משרד הבריאות, בעלת תואר B.Optom ממכללת הדסה ותואר שני בבריאות הציבור מאוניברסיטת בן-גוריון.

מחפשים אופטיקה בצפון ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם.

Artboard 1 1
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
שירותים רלוונטיים